Панорамик 9

Цена 30,890.00 ден.

Печка на гас

Категории: ,

– Печка на гас/плин за загревање на простории
– Моќност 9kW
– Енергетска ефикасност 88%
– Површина на загревање до 60м2 односно 150м3
– Отвор на димната цевка 83mm

power

9 kW

dimension-oven

870 x 310 x 645 mm

area

34 / 39 kg

Формулар за нарачки

Контактирајте не за овој производ

  • 4 + 7 =

Остави Одговор

Your email address will not be published. Required fields are marked *